Ogrody

Mobilne

Tematem przewodnim warsztatów będą OGRODY MOBILNE. Nowoczesne projektowanie kojarzone jest często z drogimi materiałami, kosztownymi technologiami i wyszukanymi roślinami. Podczas warsztatów chcemy przekonać, że ogród czy skwer miejski nie musi być ogromną inwestycją a wydarzeniem czasowym, sezonowym.

 

Tegoroczne warsztaty poświęcone będą też zagadnieniu wsi w mieście – trendowi który uwidacznia się chociażby w formach i gatunkach roślin stosowanych w przestrzeniach publicznych i ogrodach prywatnych.

 

Warsztaty odbędą się 24 marca 2018 między 14:00 a 17:00 podczas targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GREEN DAYS w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.Zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach (pojedynczych osób lub zespołów projektowych) prosimy nadsyłać do 17 marca 2018 roku na adres: szarejko.daria@gmail.com, w tytule "WARSZTATY PROJEKTOWE"

 

Przewidzianych jest 50 miejsc.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Efekty prac projektowych zostaną zaprezentowane publiczności na wystawie w trakcie trwania targów. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji przygotowane przez organizatorów gotowe materiały niezbędne do pracy.

Warsztaty projektowe realizowane w ramach targów GREEN DAYS w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.  

 

 

 

 

 

 

 

Realizacja

23 - 25 marca 2018

Ptak Warsaw Expo

Nadarzyn

Targi Green Days 

 

Koordynacja i prowadzenie

Martyna Cziszewska

Daria Szarejko Worobiej

 

Przygotowanie materiałów
i oprawa graficzna

Daria Szarejko Worobiej

 

Projekt realizowany

na zlecenie
Ptak Warsaw Expo

 

Partnerzy

Katedra Sztuki Krajobrazu
SGGW w Warszawie